DBO Polska sp. z o.o.
Strona WWW: https://dbopolska.pl
Adres Hetmańska 65A
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-727
Nazwa Firmy: DBO Polska sp. z o.o.
Telefon 533 454 699


Opis


Kancelaria prawna udziela klientom wskazówek dotyczących przepisów podatkowych i reprezentuje ich w kontaktach z urzędami. Podatnicy mogą oczekiwać wsparcia m.in. w przypadku kontroli skarbowej w Białymstoku. Zespół składający się ze specjalistów w dziedzinie prawa, finansów, przepisów fiskalnych, obrotu nieruchomościami i zarządzania blisko współpracuje z mieszkańcami Podlasia i innych regionów Polski, 

Przedsiębiorcy, którzy do tej pory korzystali ze wsparcia białostockiej kancelarii, to m.in. Dan-Wood House, Victoria Dom, MP Białystok, Kamir, Laboratorium Flos-Lek, Mochtoys, Devil-Cars, Koma Usługi Komunalne, Kleniewski, Frydenbø Boats Production, BPS Leasing i Faktoring, Curtis Development Sp. z.o.o., Keylite.

Na stronie kancelarii dbopolska.pl zamieszczono informacje, z których można się dowiedzieć m.in. co oznaczają ulgi na prototypy i jak skorzystać na innowacjach, jakie zaszły zmiany w przepisach podatkowych, czym są obowiązki związane ze świadectwami charakterystyki energetycznej itp.

Data dodania: 2022-12-08

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Białystok


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Bielsk Podlaski


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Aura s.c

Białystok


Najedź, aby odkryć szczegóły.