AGTOM s. z o.o.
Strona WWW: https://agtom.eu
Adres Władysława Jagiełły 6
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-711
Nazwa Firmy: AGTOM s. z o.o.
Telefon 12-356-56-78


Opis


Na stronie internetowej agtom.eu można nabyć różnego typu modele do składania oraz wiele innych ciekawych produktów. Wszystkie sprzedawane przez firmę artykuły zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale i pochodzą od cenionych w branży producentów, np. markę Warlord Games, Airfix, Yamamoto, AK Interactive, Zero Paints, Bandai.

Dużym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszą się produkty związane z serią Warhammer. W asortymencie znajduje się modele budowli oraz figurki przedstawiające popularnych bohaterów, takie jak Dark Angels, Gray Knight, Necrons, Spaces Marines, Adeptus Custodes, Astra Militarum. Proponowane modele mają wiele elementów, są wyjątkowo skomplikowane, więc ich składanie z pewnością dostarczy rozrywki. Dodatkowo klienci mogą dokupić narzędzia. Dokładne informacje na temat produktów można znaleźć w opisach.

Skorzystanie z usług tego sklepu internetowego to gwarancja artykułów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen i terminowej realizacji zamówienia.

Data dodania: 2022-05-14

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Lajkonik Przeprowadzki

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Morawica


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów


Najedź, aby odkryć szczegóły.