MEK BUD
Strona WWW: http://mekbud.pl
Adres Kodeńska 69
Miejscowość Piszczac
Kod pocztowy 21-530
Nazwa Firmy: MEK BUD
Telefon (83) 377-81-05


Opis


Konstrukcja rusztowań warszawskich nie należy do najbardziej skomplikowanych, ponieważ najbardziej rozbudowane modele składają się zaledwie z paru elementów. Takie rusztowania zostały zbudowane z:

  • podestu,
  • ramki,
  • stężenia,
  • stopki,
  • drabinki,
  • kotwy.

Zakup podobnych konstrukcji to dość duży wydatek dlatego coraz więcej osób decyduje się na rusztowania warszawskie używane, jakie dostać można w przedsiębiorstwie Mekbud. Jest to firma mająca w ofercie niezwodne modele dedykowane najbardziej wymagającym klientom.

W przypadku rusztowania warszawskiego podstawą są ramki mające 150 cm szerokości oraz 60 cm wysokości. Ich konstrukcja nie jest skomplikowana, ponieważ ramki występują w postaci grubych rur połączonych rurkami nieco cieńszymi. Podstawą takich konstrukcji są także robocze podesty tworzone z różnych surowców. Dużym uznaniem cieszą się podesty stalowe, ponieważ bardzo trudno je zniszczyć. Alternatywą dla takiego rozwiązania są podesty drewniane, które mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczny właz ułatwiający przemieszczanie się po rusztowaniu.

Data dodania: 2019-09-10

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Lublin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

E-pilarz

Obsza


Najedź, aby odkryć szczegóły.

ZDI Sp. z o.o.

Zamość


Najedź, aby odkryć szczegóły.