Bazo
Strona WWW: https://bazo.com.pl/
Adres Wrzeczko 138
Miejscowość Łyszkowice
Kod pocztowy 99-420
Nazwa Firmy: Bazo
Telefon 888 998 111


Opis


Ochrona przed niszczącymi skutkami pożaru to na ogół zagadnienie wieloaspektowe, odnoszące się do różnych problemów z zabezpieczaniem, także w dziedzinie tworzenia dokumentów, takich jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. W Łodzi ich tworzeniem zajmuje się firma Bazo. Jej główny atut to zatrudnianie specjalistów wykazujących się doskonałą znajomością zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz metod postępowania wdrażanych w wypadku wystąpienia zagrożenia.

Bogatą ofertę firmy można znaleźć na stronie internetowej bazo.com.pl. Internauta dowie się z niej na przykład, jakie są wymogi względem instrukcji przeciwpożarowych oraz jakie czynniki decydują o skutecznej ochronie przed pożarem i jego tragicznymi konsekwencjami. Znajdują się tam również informacje o podstawowym wyposażeniu budynku w urządzenia zabezpieczające przed wybuchem i rozprzestrzenianiem się ognia. Ponadto firma podaje wskazówki na temat terminów oraz metod kontrolowania stanu technicznego urządzeń przeciwpożarowych i ewentualnego usuwania awarii, które mogą zdarzyć się w każdym czasie.

Data dodania: 2019-01-18

Dodaj Opinię


W firmie Bazo do ochrony ppoż i BHP podchodzą w sposób kompleksowy - od szkoleń, przez dostawę sprzętu, po jego serwis. Dzięki nim zadbaliśmy o to by praca w naszej firmie była bardziej bezpieczna. :)
Opublikowane przez: teexxac Data: 2019-04-02 13:22:46 Ocena: 4
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Travicom.PL

Dobroń


Najedź, aby odkryć szczegóły.

BEST CARS RENT

Łódź


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Butik-Kesi

Ksawerów


Najedź, aby odkryć szczegóły.