Firma Kora
Strona WWW: http://www.firmakora.pl/
Adres Rynek 6
Miejscowość Zator
Kod pocztowy 32-640
Nazwa Firmy: Firma Kora
Telefon 729348279


Opis


Altana to bardzo użyteczny obiekt, który warto umieścić w ogrodzie lub na działce. Pozwala on oddać się cudownemu odprężeniu po męczącym dniu w pracy, a także poczuć bliskość natury. Ten obiekt docenią osoby, które mają małe dzieci (mogą one usiąść wygodnie w altance z kubkiem kawy lub herbaty i czujnym okiem obserwować, jak ich małe pociechy beztrosko się bawią), jak również te, które uwielbiają gościć rodzinę, przyjaciół oraz znajomych.

FirmaKora to producent altan ogrodowych, który dokłada wszelkich starań, by jego wyroby zachwycały użytkowników przez wiele długich lat. To właśnie dlatego do ich produkcji wykorzystuje najlepsze materiały (drewno sosnowe i świerkowe). Z chęcią udziela też porad klientom dotyczących właściwej pielęgnacji.

Powyższa firma w swojej ofercie ma również domki letniskowe i ogrodowe, a także drewniane meble, huśtawki, fotele wiszące oraz hamaki, które można wykorzystać do stworzenia przydomowego azylu.

Data dodania: 2019-02-09

Dodaj Opinię


Altany ogrodowe ich autorstwa to solidne i funkcjonalne konstrukcje. Mam u siebie na ogrodzie jeden z modeli: 300x300 cm, które oferują, i myślę, że był to trafiony zakup. :)
Opublikowane przez: torsouted Data: 2019-05-31 14:43:53 Ocena: 4
Oceń firmę (3 z 1 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

4Active

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.