Meblekrak.pl
Strona WWW: http://meblekrak.pl/
Adres KS. J. Meiera 20F
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-236
Nazwa Firmy: Meblekrak.pl
Telefon 510 466 466


Opis


Warto postawić na firmę MebleKrak.pl. Dysponuje ona bogatym doświadczeniem w zakresie związanym z wykonawstwem umeblowania, które jest praktyczne i użyteczne. Wszystko można tak przygotować, aby było dostosowane do wymiarów pomieszczenia, warunków jego ustawności oraz innych czynników. Niskie ceny są w tym kontekście warte wymienienia. Wielu konsumentów obawia się tego, że przygotowanie takiej zabudowy meblowej pochłonie wiele środków. Wcale nie musi tak być.

Świetnym rozwiązaniem są garderoby na wymiar w Krakowie. Koszt nieznaczny, a rezultat wspaniały. Fachowcy z bogatą praktyką zadbają o to, aby każdy aspekt gotowego elementu spełniał oczekiwania w zakresie związanym z pojemnością szaf oraz ich dodatkowym wyposażeniem. Wszelkiego rodzaju półki, schowki czy organizery można dobierać zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

Data dodania: 2018-10-04

Dodaj Opinię


W dziedzinie mebli na wymiar to w Krakowie nie mają sobie równych! Wykonywałem u nich garderobę, która okazała się spełniać moje oczekiwania - jest funkcjonalna i optymalna do moich potrzeb.
Opublikowane przez: avito Data: 2019-05-27 15:19:15 Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Lajkonik Przeprowadzki

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.